Euforia - ZERO (čerstvá míza 2021)

 

Ze stromu rovnou k vám! Čerstvá březová míza chutná jako malinko nasládlá a chuťově bohatá voda. Ještě neprošla fermentací a nebylo k ní přidáno vůbec nic, takže nečekejte kyselé tóny, co znáte z klasických Euforií. Je to osvěžující pití plné živin s detoxikačními účinky. Na severu je v tuto dobu vyhledávaným sezónním nápojem. I tato míza je nealkoholická. Uchovávejte pouze v lednici!

Datum plnění: 4.42021. Trvanlivost v čerstvé podobě je nejméně do 11.4. 2021, zhruba po tomto termínu začne míza kvasit a i nadále bude výtečná, jen jinak - lehce se zakalí a v chuti se začnou projevovat kyselé tóny - znak fermentace.

160 Kč
Kód produktu 4351
Značka Euforia
Kategorie EUFORIA
Položka byla vyprodána...
 
Země původu Česká republika

euforia_insta

Jan Klimeš je činorodý muž mnoha talentů, a bohudíky se před časem pustil i do fermentace vlastnoručně stáčené březové mízy. Naštěstí pro všechny milovníky naturálních, rukodělných a dalších neobyčejných nápojů. Euforia je březová či javorová míza, ve které se vždy něco maceruje. Zázvor, čaj, káva, chmel, a třeba i různé druhy dřeva nebo extrakt z kadidla. Nechybí ani obligátní Karlštejnská rozinka:) Pozor, Euforie jsou nealkoholické a způsobují euforické stavy!

http://www.bozduganov.cz/

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.