Degustace: Johannes Trapl & Johannes Zillinger

Značka: Johannes Trapl

Čtvrtek 02/06/2022 od 18:00 do 20:00 |

Winegeek, Řezáčovo náměstí 2, Praha 7 |

Pozor, blíží se double trouble!

Dostupnost Skladem
Kód: 6226
790 Kč
Degustace: Johannes Trapl & Johannes Zillinger
Značka: Johannes Trapl

Nachystali jsme pro vás dvojdegustaci, na kterou za námi z Rakouska přijedou dva Johannesové - dobří kamarádi a špičkoví vinaři Johannes Trapl (Carnuntum) a Johannes Zillinger (Weinviertel). Tohle bude jen pro odvážné, ochutnáme totiž 20 vín! Všechno bude: bubliny, bílá, oranžová, rosé, červená, solery… žízníví nezůstanete, to vám slibujeme.

Více o vinařích: winegeek.cz/johannes-zillinger, winegeek.cz/johannes-trapl

Volně a na stojáka, spíše party než degustace.
Vstupenky pouze online.

1_7

Johannes Trapl říká, že pracuje tam, kde se potkává nebe a země.
Navigace ale zobrazuje malou obec Stixneusiedl v dolnorakouské vinařské oblasti Carnuntum, kam se Johannes v roce 2000 vrátil z vinařské stáže v Kalifornii. Nejprve poznával okolní vinařství a nakonec od svého otce přijal půl hektarovou vinici, na které si mohl dělat, co chtěl – podle biodynamických principů a ve spolupráci s přírodou. Jeho vinohradem proudí idylka, mezi révou se prochází ovce a slepice a většinu práce zastanou ruce Johannese a jeho ženy Melanie, zatímco ve sklepě vládne čas a preciznost. A výsledek? V každém sudu jeden individualista, aneb jaký vinař, takové víno.

Carnuntum, Stixneusiedl

https://www.johannestrapl.com/en/

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení