2 Naturkinder - Fledermaus Weiss 2020

Značka: 2 Naturkinder

Franken | bílé, suché |

Je libo víno z netopýřího vinohradu? Bruce Wayne doporučuje!

Dostupnost Skladem
Kód: NAT2001
470 Kč
2 Naturkinder - Fledermaus Weiss 2020
Značka: 2 Naturkinder

Vápencové podloží, Müller-Thurgau, Sylvaner a Riesling a k tomu vystavěná chata a v ní netopýří kolonie přímo ve vinohradu. No narovinu, kdo z vás to má? Netopýři navíc zúrodňují místní půdu a tak je symbióza dokonalá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Německo
Víno: bílé
Styl: suché
Příležitost: kalím
Země původu: Německo
Region: Franky
Vinař: 2 Naturkinder
Barva: bílá

2naturkinder_small

Židovská studia a filosofie, několik let v zahraničí a nakonec návrat do Německa, svatba a 6 hektarů bio vinic v malém franckém městě Kitzingen. Vinařský příběh Melanie Drese a Michaela Völkera začal v roce 2013 - část vinic Michaelových rodičů převedli do bio režimu a vyrobili první naturální vína z tamějších odrůd jako Sylvánské zelené, Müller Thurgau, Bacchus a Regent. Tahle dvojice se řídí základní definicí: naturálnímu vínu se nemusí nic přidat a nesmí nic vzít. Žádná síra, žádná filtrace, jen charakter dané vinice a odrůdy. I když jsou pro některé německé vinaře příliš radikální, jejich pét-naty (přírodní šumivá vína, která dokvasí v lahvích) a další naturální kousky se pijí po celém světě.

Franken, Kitzingen

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení