SIX-PACK: Suchoúnorovej

Značka: WINEGEEK

Cítíte, že je potřeba si dát pauzu od vína, ale nechcete si odepřít vynikající chutě?

Tady je nealko krabice plná zdravých dobrot, se kterou vám suchej únor uteče jako voda.

Dostupnost Skladem
Kód: 7166
1 495 Kč
SIX-PACK: Suchoúnorovej
Značka: WINEGEEK
SIX-PACK: Suchoúnorovej
6-pack

Čeká vás těchto sedm zábavných věcí bez alkoholu:

Unikátní fermentovaná březová míza ve dvou příchutích - divoká kmínová a svěží vinná. Živinami nadupaná míza stočená přímo ze stromu, dochucená a fermentovaná bez přidání cukru. Naprosto suchá, svěží a dlouhá chuť. Nejlépe chutná chlazená z vinné sklenky.

Díky, že jsi pomeranč, což je spousta chuti od Honzy Klimeše v plechovce a jediná poctivá nealko alternativa fanty. Takže čekejte březovku,  fermentovanou s pomerančovou šťávou, suchou a svěží a ovocnou.

Kombuch je na trhu velká spousta, ale jen málo z nich nám opravdu chutná. Tyto od JZT jsou naše nejoblíbenější a rádi se o ně podělíme: Exotická marakujová a ovocná borůvková . Dvě rozdílné chutě, obě naprosto bezchybné.

Ocet na pití Jablko+Divoké Třešně+Květ Bezu. Jablečný s macerovanými třešněmi a květem bezu, jemně nasládlý. Z této lahve uděláte 10-20 avantgardních nealko i alko drinků, stačí naředit vodou nebo sodou, vynikající je do alko a nealko koktejlů, smoothies, switchelů, shrubů, fresh džusů, ale samozřejmě i salátů, polévek, omáček…

Káva Candycane: Nevíme, jak vy, ale my ve Winegeeku se neobejdeme bez dobré filtrované kávy a s ní spojeným rituálem přípravy. Tato promytá a čerstvě upražená Uganda bude v únoru náš nejspolehlivější parťák!

 

Cena zvýhodněného six-packu: 1.495 Kč (mimo six-pack: 1.599 Kč)