Kariéra

CHCETE BÝT TAKÉ WINEGEEK?

Pokud milujete víno, jste tady správně. A pokud vám záleží na udržitelnosti a poctivém přístupu k vinařství i práci, bude se vám líbit i v našem týmu.

KOHO HLEDÁME?

Nezáleží nám na tom, jestli jste suverénní sommelier*ka nebo jste k vínu zatím jen přičichli. Důležitá je pro nás vášeň, komunikativnost a chuť se učit. Winegeek tvoří malý a přátelský tým, který se vzájemně posouvá a motivuje. Potkáváme se online i v naší kanceláři ve Winegeek shopu na Letné a jsme zvyklí, že společně zvládneme všechno — od přípravy firemních degustací až po týmovou ochutnávku novinek.

Momentálně by se nám do týmu hodily posily na tuto pozici:

SALES & SHOP ASSISTANT

Do našeho týmu momentálně hledáme někoho, kdo se s láskou postará o provoz našeho Winegeek
shopu na Letné, bude se s nadšením věnovat našim milým zákazníkům a rád s námi ochutná
všechny novinky. Nejsi to náhodou ty?

Co tato pozice obnáší?
- Péče o náš Winegeek shop v časovém rozmezí úterý - pátek mezi 15:30 a 20:30.
- Starost o zákazníky, pro které budeš hledat to pravé víno, předávat objednávky k vyzvednutí a ochotně zodpovídat otázky.
- Zodpovědnost za stav obchodu a jeho pořádek.

Co od tebe potřebujeme?
- Vstřícnost a komunikativnost, a to nejen k zákazníkům, ale i k celému týmu. Ten ti ji samozřejmě bude vracet nazpátek.
- Vášeň pro víno, i když třeba zatím nejsi úplně expert. Rádi tě všechno naučíme, ale musíš mít chuť a energii.
- Proaktivitu, díky které si všimneš, pokud je něco potřeba zlepšit nebo změnit — díky ní se nám všem společně dobře funguje.

Co ti nabízíme?
- Inspirativní a pohodovou part-time práci v přátelském týmu a hezkém prostředí.
- Příležitost se vzdělávat nejen v oblasti vína, ale také fungování malé značky.
- Podporu, a to i když je práce hodně a nebo se něco nedaří — v našem týmu můžeš mluvit se všemi otevřeně.

Zní to jako příležitost pro tebe? Pošli nám na career@winegeek.cz svůj životopis a pár řádků k němu.
Pokud to bude match, rádi se s tebou potkáme osobně.

SALES REPRESENTATIVE

Winegeek nabízí výzvu ve velmi zajímavé obchodní sféře. Náš tým prodává jedinečnou selekci organických
a naturálních vín z celé Evropy. Mimo věrnou zákaznickou komunitu se staráme i o náš B2B segment,
který chceme dále rozvíjet s pomocí skvělého obchodního zástupce.

- Kreativní hledání příležitostí pro naši sales branch
- Navazování a rozvoj obchodních vztahů s B2B klientelou z řad gastro podniků a firem
- Práci se CRM systémem a kompletní péči o pipeline

Co od vás potřebujeme?
- Progresivní a out-of-box přístup k obchodní činnosti
- Chuť podílet se na rozvoji naší rostoucí sales branch
- Nadšení pro organické víno a jeho mimořádnou přidanou hodnotu

Co vám nabízíme?
- Zajímavou a kreativní výzvu v niche obchodní sféře
- Různorodou náplň práce, v jejímž srdci je skvělé víno
- Podporu sympatického a komunikativního týmu
- Příležitost přímo ovlivnit rozvoj a strategii firmy Winegeek

Tato pozice je jedinečnou výzvou, která čeká na toho správného člověka. Jste to vy? Pošlete nám na
career@winegeek.cz svůj životopis a pár řádků k němu. Rádi se s vámi potkáme osobně.

NEBO...?

Není to pro vás zrovna to pravé, ale stejně byste s námi rádi pracovali?

Napište nám na career@winegeek.cz pár řádků o vašich zkušenostech a představách.