O NÁS

Přinášíme vám organická a naturální vína z celé Evropy. Krásná, lahodná a upřímná vína bez přidané chemie, zato plná příběhů. Vybíráme je po jednom od ekologických vinařů a párujeme je s hudbou a opravdovou vášní.

winegeek_team

PROČ VĚŘÍME V ORGANICKÉ VÍNO?

Naší vizí je svět, který si váží zdraví i půdy, a pro který je udržitelnost v zemědělství normou a ne výjimkou. Organické víno vzniklo s péčí řemeslných vinařů, kteří hospodaří ekologicky a bez použití pesticidů a herbicidů a dalších chemických hnojiv i systémových postřiků, které se ukládají v půdě. Díky nim můžete pít krásná vína plná čisté chuti, do kterých ani ve sklepě nebyla přidána žádná zbytečná aditiva. Oceníte to zejména tehdy, když vás nebude ráno po pár sklenkách bolet hlava.

KDO JSOU NAŠI VINAŘI?

Vinaře, od kterých naše organická vína odebíráme, známe všechny osobně. Pocházejí z Itálie, Španělska, Německa, Rakouska a Francie, v našem vinném repertoáru ale samozřejmě najdete také výběr českých vinařů. Společným jmenovatelem jich všech je vinaření s důrazem na udržitelnost a lásku k půdě a hlavně vínu s charakterem. A to, že od nich vína vybíráme opravdu pečlivě a po jednom, už jsme říkali?

 CO JE PRO NÁS ZÁSADNÍ?

LÁSKA. K organickým a udržitelně vyrobeným vínům. Láska k jejich producentům, kteří se rozhodli jít cestou vědomého vinařství. Láska k jejich příběhům.

DŮVĚRA. Být winegeek znamená nadšení, ale i vysoké standardy. Proto zákazníci mohou věřit našim doporučením i vkusu. Vybíráme jen ta vína, která sami rádi pijeme.

UDRŽITELNOST. Vážíme si vinařů, kteří víno vyrábějí ekologicky. Věříme ve zdravější aspekt vín bez přísad. Proto i my dodržujeme udržitelné postupy ve všem, co děláme — ať už jde o opakovaně použité krabice, recyklovaný papír nebo naši kancelář v bezobalovém režimu.

VÍNO PÁRUJEME S HUDBOU

Víno je pro nás živým organismem plným inspirace a překvapení. Stejně jako hudba. Rádi je proto párujeme k nejrůznějším příležitostem i vlastním eventům a vytváříme tak zážitky pro naši milou komunitu (pro vás!). Na našem Spotify najdete playlisty ke každé náladě i atmosféře, ať už degustujete doma na gauči nebo v parku na dece.

KDO VŠECHNO KUPUJE VÍNA OD WINEGEEK?

Vína dodáváme soukromým zákazníkům, firmám a do gastronomie. Máte restauraci, bistro nebo bar a chcete velkoobchodní ceny? Napište nám na gastro@winegeek.cz

 Máme e-shop a osobně se s námi můžete potkat v obchodě na Řezáčově náměstí 2 v pražských Holešovicích nebo na degustacích

Potřebujete poradit? Pište nebo volejte.
hello@winegeek.cz

+420 776 70 80 90 


obchod_600

Obchod, doručovací adresa & office:

Winegeek
Řezáčovo náměstí 2
Praha 7
17000

Otevírací doba:
úterý až pátek od 16:00 do 20:00Fakturační údaje:

Winegeek s.r.o. 
Řezáčovo náměstí 1261/2
170 00 Praha 7

IČ. 19737254
DIČ. CZ19737254

 

* Kdo je geek?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Geek