Víno pro vaši firmu

Už deset let zásobujeme organickými víny ty nejlepší tuzemské restaurace. Důvěřují nám i stovky věrných soukromých klientů, kterým dodáváme skvělá vína jako dárek pro zaměstnance nebo jako doplnění firemního večírku. Co všechno můžeme udělat pro vás?

 

Firemní večírky i soukromé degustace

S radostí pro vás uspořádáme jakoukoliv vinnou akci na míru — od firemní party až po soukromou degustaci v užším kruhu. Společně vybereme vína podle chuti klienta i hostů a také podle vašeho rozpočtu. Ať už zvolíte klasické, elegantní či naturální víno, rádi vám jej i přivezeme ochutnat, pokud si to budete přát. Na místě pak rozléváme s úsměvem a to i když se vaše akce trochu protáhne. Záleží nám totiž hlavně na tom, aby vše fungovalo hladce a k vaší spokojenosti.

 

Víno jako firemní dárek

Vhodně zvolené víno je skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i obchodní partnery. Rádi s vámi vybereme to pravé k jakékoliv příležitosti. Potřebujete nakoupit ve velkém? Nabízíme výhodné množstevní slevy a doklad o nákupu je vhodný do nákladů i DPH. Vína vám navíc doručíme s taškami zdarma a přiložíme k nim i kartičky na osobní vzkaz.

 

Doručení zdarma

Vína k vám dopravíme zdarma, a to kamkoliv. Objednávky odbavujeme hbitě a poradíme si i se složitější logistikou nebo opravdu velkou party. Pokud máte specifické požadavky nebo jen nezávazně poptáváte možnosti na vaši další akci, spojte se s námi: firmy@winegeek.cz

🍷 🍷 🍷 🍷 🍷 🍷 🍷